Typy produktov

 


Nový tovar

Označenie pre všetky nové produkty zo štandardnej distribúcie v rámci celého sveta


Predvádzací

Tento typ sortimentu predstavuje v rámci použitého tovaru jedinečnú alternatívu k novým produktom. Tým, že sa jedná hlavne o nevypredané skladové zásoby výrobcu, predvádzacie, marketingové či krátkodobo použité kusy, vždy dostanete to najlepšie z aktuálneho svetového trhu za zlomok ceny nového tovaru. Na zariadeniach sa môžu vyskytovať menšie kozmetické vady, ktoré ale samozrejme neovplyvňujú funkčnosť zariadenia. Veľmi často môžete využívať plné, či skrátené továrenské záruky výrobcu, rovnako ako aj nadštandardný servis Gigacomputeru.

Obnovený

Výborná voľba pre všetkých zákazníkov, ktorí uprednostňujú jedinečnú exkluzivitu TOP manažérskej použitej výpočtovej techniky za bezkonkurenčné, výpredajové ceny. Tieto produkty väčšinou pochádzajú z operatívnych leasingov, či odkupov z veľkých firiem v rámci celého sveta a prechádzajú profesionálnou obnovou, ktorý vykonáva priamo výrobca zariadenia. V rámci tejto obnovy je zaručená maximálna kvalita a následná kontrola výrobku, ktorú môžeme ponúknuť vďaka nadštandardným vzťahom s výrobcami. Obnova nie je vykonávaná na batérie, ktoré sa považujú za spotrebný tovar a preto zostávajú pôvodné. Tieto kusy môžu mať povrchové poškodenie zodpovedajúce pravidelnému používaniu, chýbajúce zálepky portov, či kozmetické defekty. Toto ale v žiadnej miere neovplyvňuje fukčnosť zariadení.

Výpredaj

Špeciálna kategória určená pre všetkých používateľov, ktorí chcú využiť extrémne zľavy a získať tak svoje zariadenie za skutočné dumpingové (likvidačné) ceny. V rámci tejto kategórie môžete nájsť špeciálne akcie, zariadenia určené k jednostranne zameraným výpredajom s jasne definovaným obmedzením, vadou alebo kozmetickým defektom. Kategória výpredaj sa niekedy označuje aj ako "B-kategória"


Upozornenie:

Ovládače na CD alebo DVD nie sú súčasťou balenia. Sú vždy k dispozícii na stiahnutie z internetu priamo na stránkach výrobcu daného produktu (pre príslušný operačný systém podporovaný výrobcom).
 
Vzhľadom k tomu, že sme priamymi dovozcami výpočtovej techniky do SR zo zahraničia, notebooky nemusia mať slovenskú klávesnicu (tzn. chýba diakritika)! Rovnako tak môžu mať notebooky a počítače operačný systém v cudzom jazyku a tento systém, vrátane doplnkového softvéru nemusí byť úplne nainštalovaný! U obnovených kusoch môže vzniknúť odchýlka v obsahu príslušenstva notebookov a počítačov oproti tomu, čo je uvedené na stránkach výrobcu.

 

GIGACOMPUTER.sk nájdete na Hornej ulici č. 18 v Banskej Bystrici. Kontaktujte nás na e-mail predaj@gigacomputer.sk alebo na čísle 0908 50 70 30

 
 

 

 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

Aké sú výhody obnovených počítačov?
 
 
 
 
 
Nákup na splátky cez Cetelem na eshope GIGACOMPUTER
NajNakup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi
počítače a notebooky za výhodné ceny
TOPlist
 
 
 
 
KATEGÓRIE
 
 
 
 
počítače a notebooky za výhodné ceny
 
Košík
0 položiek
 
0
 
 
 
 
 
Prihlásenie
 
  Registrácia   Nové heslo
 
Telefonny kontakt 048/399 60 30
emailový kontakt predaj@gigacomputer.sk
 
10 rokov na trhu 14 dní garancia vrátenia peňazí 2 roky záruka Pri nákupe šetríte až 72% peňazí Rýchle doručenie tovaru Stabilná podpora Kamenná predjňa

ODOBERAJTE AKČNÉ PONUKY

a získajte neskutočne vysoké zľavy

Email bol prihlásený, ďakujeme

počítače a notebooky za výhodné ceny
Akčná ponuka Perfektný servis Rýchle doručenie Záruka Eko program
 
 
 

 

 
Zobraziť klasickú verziu

Technické riešenie © 2017 CyberSoft s.r.o.